Türkçe English Deutsch русский

HAKKIMIZDA

Odalarda Klima  Minibar ve Banyo Bulunmaktadır. Talep halinde çocuk yatağı ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bunun dışında, bir oda kasası ile ücretli bir mini bar mevcuttur. Hoş bir konaklama sağlayacak küçük ekstralar arasında telefon, televizyon ve kablosuz internet bağlantısı yer almaktadır. Banyolarda duş mevcuttur. Ayrıca, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Nitelikli servis dâhilinde misafirler banyolarda kozmetik ürün tadını çıkarır. Çocuklu aileler için özel aile odaları bulunur.

Otel, 2000'de inşa edilmiştir. 2017 yılında revizyon yapılmış olup  2020yılında yenilenmiştir Misafirler toplam 110 adet odada ağırlanmaktadır. Yolcuları karşılamak üzere lobi alanı ve resepsiyon hazır beklemektedir. Birçok katta asansör bulunmaktadır. Döviz bürosu ve bankamatik sunulan hizmetler arasındadır. Ortak alanlardaki kablosuz internet bağlantısı (belirli bir ücret karşılığında) sayesinde, misafirler dış dünya ile bağlantıda kalabilirler. Restoran, bar ve plaj barı gibi çeşitli gastronomi hizmetleri verilmektedir. Tesis bünyesinde ayrıca birçok mağaza yer almaktadır. Çocuklar tesisin oyun parkında enerjilerini diledikleri gibi harcayabilirler. Televizyon odası, konaklama yerinin sunduğu ilave imkânlar arasında yer almaktadır. Özel araçlarıyla gelen misafirler, bunları tesisin açık otoparkına (ücretsiz) bırakabilirler. Yabancı dil bilen personel, araç kiralama, çamaşırhane ve kuaför sunulan imkânlar arasındadır. Bisiklet kiralama hizmeti (belirli bir ücret karşılığında), hareketi seven ve çevreyi bisikletle keşfe çıkmak isteyen misafirler tarafından beğenilmektedir.
 
 
STANDART ODA
 
Toplam 30 adet olan (2 adeti Engelli odası) ve 24 m²den (net) oluşan standart odalar, minimum 1 yetişkin - maksimum 2 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkinin konaklaması için uygundur.
 
 
DENİZ MANZARLI ODA
 
Toplam 70 adet olan ve 24 m²den (net) oluşan standart ranzalı odalar, standart odalar ile aynı özelliklerde olup ilave olarak ranza donanımına sahiptir. Minimum 2 yetişkin - maksimum 2 yetişkin + 2 çocuk konaklaması için uygundur.
 
 
 AİLE ODASI
 
Toplam 16 adet olan ve 46 m²den (net) oluşan aile odaları, 2 odadan oluşmakta olup odalar arasında ara kapı mevcuttur. Minimum 3 yetişkin - maksimum 3 yetişkin + 2 çocuk, 2 yetişkinin + 3 çocuk veya 4 yetişkin + 1 çocuk konaklaması için uygundur.